Mentoring dla trenerów

Jeśli tak, mogę Ci w tym pomóc

Podobno czasu kupić nie można… A jednak!

Sam wyznaję zasadę mówiącą, że lepiej uczyć się na błędach innych niż własnych.

W swojej praktyce zawodowej przez ostatnie 6 lat popełniłem mnóstwo błędów – i to pozwoliło mi na zyskanie ogromniej pokory w stosunku do swojej pracy, zdrowia i czasu klienta.

Ucząc się od najlepszych specjalistów w Polsce i zgłębiając literaturę, mogłem naprawiać te błędy i zmieniać metodologię pracy.

Gdybym wtedy miał taką możliwość… Dziś byłbym w zupełnie innym miejscu.

Wyróżniamy podział w poczuciu kompetencji

Ci pierwsi nie będą świadomi swojej niewiedzy i przekonani o swojej niesamowitości – przez to nigdy nie dojdą do poziomi mistrza.

Ci drudzy i trzeci mają ogromny potencjał do rozwoju i doskonalenia swoich umiejętności.

Ostatnia grupa to prawdziwi eksperci – mają oni niesamowite podłoże teoretyczne i praktyczne.

Większe kompetencje = większe zadowolenie klienta = Większe zadowolenie z pracy = Większe zarobki

A kto by nie chciał być bardziej zadowolony z pracy i przy okazji lepiej zarabiać?

70% trenerów wypala się zawodowo po 3 latach pracy

Dlaczego?

Naprawdę! – To żadna wiedza tajemna.

Wystarczy się rozwijać, by pomagać lepiej swoim podopiecznym.

Dobra usługa zawsze się obroni, dobry marketing i brak kompetencji zapewni ogromną ilość klientów… Niezadowolonych

Dzięki wiedzy świetnych specjalistów mogłem rozwijać się i nie popełniać błędów ryzykując tym samym czas i pieniądze klienta – praca stała się dużo bardziej efektywna i etyczna.

Każdemu z trenerów życzę tego, by miał możliwość korzystania z wiedzy specjalistów.

Dlatego tak jak inni kiedyś pomagali mi, tak ja postanowiłem pomagać innym.

Jeśli należysz do grupy nielicznych, którym zależy na rozwoju odezwij się do mnie bym mógł Ci pomóc

Pomagam w rozwikłaniu problemów teoretycznych, praktycznych i obsłudze klienta w pracy trenera i terapeuty ruchowego.

Możesz zgłosić się do mnie, korzystając z zakładki „Kontakt”

Cena godzinnej konsultacji na żywo lub on-line to 200 zł

Przygotuj wcześniej pytania i problemy, z którymi chciałbyś, abym Ci pomógł i podeślij je w formularzu tak bym wcześniej przygotował dla Ciebie rozwiązania.

ZMIEŃ SWOJE ŻYCIE NA LEPSZE

Umów się na konsultację.

I sprawdź, w jaki sposób mogę Ci pomóc.

UMAWIAM SIĘ

SPRAWDŹ CO MÓWIĄ O MNIE INNI

 • Adam ma niesamowite podejście do klienta, potrafi znaleźć doskonały sposób komunikacji z każdym, wykonując swoją pracę z ogromnym profesjonalizmem, wiedzą; jak również wielkim zaangażowaniem i uśmiechem. Mnie osobiście bardzo pomógł w moim rozwoju, wpływając na poprawę komfortu życia, podchodząc indywidulanie i dokładnie słuchając moich potrzeb. Polecam z czysty sercem!

  Magda Sz.

 • Zawsze obawiałem się pracy z trenerami bo uważałem ich za osoby niekompetentne, potrafiące tylko zmuszać ludzi do ćwiczeń.
  Żona potajemnie umówiła mnie z Adamem i już na pierwszym spotkaniu zderzyłem się z rzeczywistością i zrozumiałem, że nie każdy trener jest taki jak wcześniej opisywałem. Zostałem potraktowany jak człowiek, a nie jakiś cel tortur. Dzięki jego pomocy zmieniłem podejście do treningu, pozbyłem się bólu kolan, który zawsze mi doskwierał i przy okazji mogłem oczyścić głowę po całym dniu harówy.

  Mirek K.

 • Ilekroć słyszałem o „treningu funkcjonalnym” to dostawałem szału. Zawsze trenowałem w sposób kulturystyczny i uważałem, że trening funkcjonalny jest dla leszczy… dopóki nie okazało się, że krótko mówiąc się popsułem. Po kilku latach takiego treningu moje plecy, barki i prawe kolano odmówiło posłuszeństwa. Zgłosiłem się do Adama po pomoc bo widziałem, że robił te dziwne wygibasy. Trochę się zdziwiłem jak męczące były te popierdółki. Doprowadziły mnie jednak do dawnej sprawności i uniknąłem operacji, które były mi wróżone przez lekarzy. Oprócz dużego profesjonalizmu i skutecznej pracy, Adam to po prostu fajny gość. Polecam i nie dajcie się zwieść tym łatwo wyglądającym ćwiczeniom 😛

  Daniel K.

 • Świetny trener! Adam Krygier młody chłopak ale z dużą wiedzą i umiejętnościami. Miałem z nim ok 30 treningów. Zgłosiłem się do niego ponieważ widziałem, jak sam trenował i widać było, że robi to z głową i holistycznie. Jego treningi dalekie były od stylu pakuję bicki i klatę.
  Adam zrobił profesjonalne testy i wywiad przed treningami. Określił braki mocy w różnych zakresach ruchu. Dostosował do mnie program i zrobił to rewelacyjnie. Skutki są bardziej niż zadowalające. Nadrobiłem braki techniczne , aktywowałem mięśnie, których nie używałem, zwiększyłem mobilność a co najważniejsze nie psuję się już na skutek błędów technicznych. Zwiększyłem bardzo swoją świadomość w zakresie treningu. Na marginesie nie jestem nowicjuszem całe, życie trenowałem a przez 10 lat nawet wyczynowo więc potrafię docenić profesjonalistę i pozytywne zmiany jakie zaszły w metodach treningowych , których namacalnym przykładem są rezultaty pracy z Adamem.

  Paweł W.

 • Treningi z Adamem pomagają mi wzmocnić mięśnie pleców, popracować nad postawą i prostym kręgosłupem. Już po kilku sesjach widziałem efekty, dzięki inywidualnemu podejściu oraz umiejętności znalezienia rozwiązania każdego problemu.
  Oceniam Adama jako dobrego trenera, ma zdrowe podejście, treningi mijają szybko i z dobrym humorem.

  Marcin Ł.

 • Polecam z czystym sumieniem.
  Adam skupia się przede wszystkim na aspektach zdrowotnych i tak było w moim przypadku. Miałam wcześniej do czynienia z trenerem, który kompletnie nie zauważył moich problemów i niestety sama ich nie dostrzegałam. Na szczęście trafiłam do Adama i jestem na dobrej drodze do zdrowia i kondycji.

  Karolina W.

 • Zgłosiłem się do Adama między innymi w celu wzmocnienia kolan, ponieważ doznałem kiedyś poważnej kontuzji. Po 3 miesiącach współpracy mięśnie są zdecydowanie silniejsze, a ja mogę robić więcej ćwiczeń bez bólu i obawy, że „kolano nie wytrzyma”.

  Łukasz P.

 • Bardzo profesjonalne i kompleksowe podejście. Po czterech latach walki z przepukliną kręgosłupa w końcu czuję poprawę i ulgę, a to wszystko już po dwóch spotkaniach. Nigdy nie sądziłam, że w tak szybko sposób ktoś będzie w stanie mi pomóc. Kontakt z Adamem jest na najwyższym poziomie. Bardzo polecam.

  Magdalena G.

 • Jestem masażystką i rehabilitantką. Moja praca związana jest z wysiłkiem fizycznym. Często zdarzało się, że odczuwałam ból kręgosłupa i pleców. Zdecydowałam się na zajęcia z Adamem. Po cyklicznych ćwiczeniach odczuwam zdecydowaną poprawę. Bóle ustąpiły i mogę pracować bez przeszkód. Polecam Adama jako skutecznego- profesjonalnego trenera.

  Kasia O.

 • Jestem byłym zawodnikiem windsurfingu po ciężkiej kontuzji nogi. Po wielu miesiącach ciężkiej pracy jak i mojej jak i Adama mogę z czystym sumieniem powiedzieć ze nigdy nie czułem się bardziej sprawny. Jeśli miałbym wymienić jedna najlepszą zaletę Adama to: wiedza która przekłada na prostą praktykę dzięki której nie ogranicza się do jednej dyscypliny sportowej, co w moim przypadku jest bardzo ważne i każdy kto prowadzi uniwersalny aktywny tryb zycia będzie bardzo zadowolony z tej współpracy.
  Bez zastanowienia serdecznie polecam!!!!!

  Szymon P.