O mnie

O mnie

CZEŚĆ! MAM NA IMIĘ ADAM
JESTEM TERAPEUTĄ RUCHOWYM

Czujesz, że…

Twoje ciało potrzebuje ruchu i siedzący tryb życia Ci nie służy, ale nie do końca wiesz, jak się za to zabrać?

Od pewnego czasu zmagasz się z kontuzją, bólem pleców, a może jesteś po operacji i potrzebujesz profesjonalnego wsparcia podczas powrotu do formy? 

 • Chcesz wznieść swoje osiągi sportowe na wyższy poziom?
 • Znalazłeś się w dobrym miejscu! 
 • Jestem trenerem personalnym, który specjalizuje się w terapii ruchowej. 

ZNALAZŁEŚ SIĘ W DOBRYM MIEJSCU

Jestem trenerem personalnym, który specjalizuje się w terapii ruchowej. 

Niezależnie od tego, czy zmagasz się z kontuzją lub dokucza Ci ból, pomogę Ci w powrocie do zdrowia i pełnej sprawności, a Twoje wyniki sportowe znacznie wzrosną

I właśnie dlatego warto, abyś zadbał o właściwy ruch już dziś.

Możesz to zrobić razem ze mną.

A oto kursy i szkolenia, które ukończyłem

Dzięki nim wiem jak pracować, byś był w pełni bezpieczny i by nasza praca miała jak najlepsze rezultaty

 • Training Methodology level 2 Organizator: Mauricz Training Center
 • Diagnostyka i ocena przedtreningowa klienta fitness Organizator: Piotr Ciebiera Active Sport Solutions
 • High Performance System Specialist Organizator: Elite Training Academy
 • High Performance System Advanced Methods Organizator: Elite Training Academy
 • Warsztat MasterClass Ergolucja Organizator: Body Work
 • Warsztat MasterClass Szyja Organizator: Body Work
 • Zdrowy kręgosłup moduł główny Organizator: ProFi Fitness School
 • Trener Medyczny Organizator: Train Movement
 • Trener Medyczny Organizator: Body Work
 • Personal Trainer Organizator: Mauricz Training Center
 • Konferencja TM 1’st Organizator: Train Movement
 • Konferencja TM 2’nd Organizator: Train Movement
 • Konferencja TM 3’rd Organizator: Train Movement
 • Blackroll Therapy Organizator: Blackroll Polska

Korzyści z treningu ze mną

Poprawisz stan zdrowia

Schudniesz

Przestanie Cię boleć ciało

Poprawisz wygląd i postawę ciała

Staniesz się lepszy w sporcie

Zredukujesz stres

Wartości, jakimi się kieruję

Wierzę w to, że człowiek to nie jedynie zlepek mięśni i kości, a jest on niesamowicie złożoną maszyną, w skład której wchodzą: stan ciała, stan umysłu i stan naszej biochemii. 

Tylko po zintegrowaniu wszystkich obszarów możemy powiedzieć, że jesteśmy naprawdę zdrowymi, sprawnymi i szczęśliwymi ludźmi.

W swojej pracy kieruję się właśnie tymi 3 obszarami i uczę moich podopiecznych jak nad nimi pracować, tak by stali się oni w 100% samodzielni. 

Chcesz dowiedzieć się o mnie więcej?

Zajrzyj na moje social media

Pomagam skutecznie pozbyć się bólu poprzez ruch, nawet jeśli były już podejmowane inne metody terapii bez pozytywnego skutku.

Jako trener nauczam osoby początkujące prawidłowego sposobu wykonywania ćwiczeń oraz przeprowadzam przez proces, dzięki któremu moi klienci stają się sprawni, silni i pełni życia.

Pracuję również ze sportowcami, zapewniając im mniejsze ryzyko kontuzji i podnosząc ich wyniki sportowe na wyższy poziom.

ZMIEŃ SWOJE ŻYCIE NA LEPSZE

Umów się na konsultację.

I sprawdź, w jaki sposób mogę Ci pomóc.

UMAWIAM SIĘ

SPRAWDŹ CO MÓWIĄ O MNIE INNI

 • Adam ma niesamowite podejście do klienta, potrafi znaleźć doskonały sposób komunikacji z każdym, wykonując swoją pracę z ogromnym profesjonalizmem, wiedzą; jak również wielkim zaangażowaniem i uśmiechem. Mnie osobiście bardzo pomógł w moim rozwoju, wpływając na poprawę komfortu życia, podchodząc indywidulanie i dokładnie słuchając moich potrzeb. Polecam z czysty sercem!

  Magda Sz.

 • Zawsze obawiałem się pracy z trenerami bo uważałem ich za osoby niekompetentne, potrafiące tylko zmuszać ludzi do ćwiczeń.
  Żona potajemnie umówiła mnie z Adamem i już na pierwszym spotkaniu zderzyłem się z rzeczywistością i zrozumiałem, że nie każdy trener jest taki jak wcześniej opisywałem. Zostałem potraktowany jak człowiek, a nie jakiś cel tortur. Dzięki jego pomocy zmieniłem podejście do treningu, pozbyłem się bólu kolan, który zawsze mi doskwierał i przy okazji mogłem oczyścić głowę po całym dniu harówy.

  Mirek K.

 • Ilekroć słyszałem o „treningu funkcjonalnym” to dostawałem szału. Zawsze trenowałem w sposób kulturystyczny i uważałem, że trening funkcjonalny jest dla leszczy… dopóki nie okazało się, że krótko mówiąc się popsułem. Po kilku latach takiego treningu moje plecy, barki i prawe kolano odmówiło posłuszeństwa. Zgłosiłem się do Adama po pomoc bo widziałem, że robił te dziwne wygibasy. Trochę się zdziwiłem jak męczące były te popierdółki. Doprowadziły mnie jednak do dawnej sprawności i uniknąłem operacji, które były mi wróżone przez lekarzy. Oprócz dużego profesjonalizmu i skutecznej pracy, Adam to po prostu fajny gość. Polecam i nie dajcie się zwieść tym łatwo wyglądającym ćwiczeniom 😛

  Daniel K.

 • Świetny trener! Adam Krygier młody chłopak ale z dużą wiedzą i umiejętnościami. Miałem z nim ok 30 treningów. Zgłosiłem się do niego ponieważ widziałem, jak sam trenował i widać było, że robi to z głową i holistycznie. Jego treningi dalekie były od stylu pakuję bicki i klatę.
  Adam zrobił profesjonalne testy i wywiad przed treningami. Określił braki mocy w różnych zakresach ruchu. Dostosował do mnie program i zrobił to rewelacyjnie. Skutki są bardziej niż zadowalające. Nadrobiłem braki techniczne , aktywowałem mięśnie, których nie używałem, zwiększyłem mobilność a co najważniejsze nie psuję się już na skutek błędów technicznych. Zwiększyłem bardzo swoją świadomość w zakresie treningu. Na marginesie nie jestem nowicjuszem całe, życie trenowałem a przez 10 lat nawet wyczynowo więc potrafię docenić profesjonalistę i pozytywne zmiany jakie zaszły w metodach treningowych , których namacalnym przykładem są rezultaty pracy z Adamem.

  Paweł W.

 • Treningi z Adamem pomagają mi wzmocnić mięśnie pleców, popracować nad postawą i prostym kręgosłupem. Już po kilku sesjach widziałem efekty, dzięki inywidualnemu podejściu oraz umiejętności znalezienia rozwiązania każdego problemu.
  Oceniam Adama jako dobrego trenera, ma zdrowe podejście, treningi mijają szybko i z dobrym humorem.

  Marcin Ł.

 • Polecam z czystym sumieniem.
  Adam skupia się przede wszystkim na aspektach zdrowotnych i tak było w moim przypadku. Miałam wcześniej do czynienia z trenerem, który kompletnie nie zauważył moich problemów i niestety sama ich nie dostrzegałam. Na szczęście trafiłam do Adama i jestem na dobrej drodze do zdrowia i kondycji.

  Karolina W.

 • Zgłosiłem się do Adama między innymi w celu wzmocnienia kolan, ponieważ doznałem kiedyś poważnej kontuzji. Po 3 miesiącach współpracy mięśnie są zdecydowanie silniejsze, a ja mogę robić więcej ćwiczeń bez bólu i obawy, że „kolano nie wytrzyma”.

  Łukasz P.

 • Bardzo profesjonalne i kompleksowe podejście. Po czterech latach walki z przepukliną kręgosłupa w końcu czuję poprawę i ulgę, a to wszystko już po dwóch spotkaniach. Nigdy nie sądziłam, że w tak szybko sposób ktoś będzie w stanie mi pomóc. Kontakt z Adamem jest na najwyższym poziomie. Bardzo polecam.

  Magdalena G.

 • Jestem masażystką i rehabilitantką. Moja praca związana jest z wysiłkiem fizycznym. Często zdarzało się, że odczuwałam ból kręgosłupa i pleców. Zdecydowałam się na zajęcia z Adamem. Po cyklicznych ćwiczeniach odczuwam zdecydowaną poprawę. Bóle ustąpiły i mogę pracować bez przeszkód. Polecam Adama jako skutecznego- profesjonalnego trenera.

  Kasia O.

 • Jestem byłym zawodnikiem windsurfingu po ciężkiej kontuzji nogi. Po wielu miesiącach ciężkiej pracy jak i mojej jak i Adama mogę z czystym sumieniem powiedzieć ze nigdy nie czułem się bardziej sprawny. Jeśli miałbym wymienić jedna najlepszą zaletę Adama to: wiedza która przekłada na prostą praktykę dzięki której nie ogranicza się do jednej dyscypliny sportowej, co w moim przypadku jest bardzo ważne i każdy kto prowadzi uniwersalny aktywny tryb zycia będzie bardzo zadowolony z tej współpracy.
  Bez zastanowienia serdecznie polecam!!!!!

  Szymon P.