Szkolenia

Szkolenia

Szkolenia

Szkolenie – „Stopa i staw skokowy w treningu medycznym”

Liczba dni: 2

Data 1-2.04.2023

Cena 1400 zł

*Cena promocyjna:

Miejsce: MedMove Studio, al. Rzeczpospolitej 17/4 Warszawa 

Liczba miejsc: 7


Dla kogo?


Czego się nauczysz?


W czym Ci się to przyda?


Bonus 


Plan programu

 1. Dlaczego stopa jest tak istotna w treningu?
 2. Jaka jest rola trenera w kontekście terapeutycznym stopy i stawu skokowego?
 3. U kogo warto stosować korekcje pracy stopy?
 4. Jaką funkcję pełni stopa w organizmie
 5. Mięśnie zaginające stopę grzbietowo (anatomia, biomechanika, diagnostyka, ćwiczenia)
 6. Mięśnie zaginające stopę podeszwowo (anatomia, biomechanika, diagnostyka, ćwiczenia)
 7. Mięśnie inwersyjne (anatomia, biomechanika, diagnostyka, ćwiczenia)
 8. Mięśnie ewersyjne (anatomia, biomechanika, diagnostyka, ćwiczenia)
 9. Biomechanika ogólna 
 10. Stopa w kontekście (postawy, kolana, biodra)
 11. Mechanizm kołowrotu
 12. Stopa, a taśmy powięziowe
 13. Najczęstsze urazy 
 14. Stopa płaska
 15. Stopa wydrążona
 16. Nerwiak Mortona
 17. Zapalenie Achillesa i reszty ścięgien
 18. Paluch koślawy 
 19. Złamanie zmęczeniowe kości śródstopia 
 20. Skręcenie stawu skokowego
 21. Diagnostyka 
 22. Ocena statyczna 
 23. Ocena dynamiczna 
 24. Czerwone flagi 
 25. Ćwiczenia mobilizacyjne 
 26. Ćwiczenia proprioceptywne 
 27. Ćwiczenia izolowane 
 28. Ćwiczenia globalne stopy
 29. Zabawy ruchowe dla stopy 
 30. Case study 

Prowadzący

Adam Krygier 

Trener Medyczny z wieloletnim doświadczeniem w pracy z klientem rekreacyjnym i bólowym.

Absolwent szkoleń m.in. Blackroll Therapy, Body Work Trener Medyczny, Rozum Ciało Ryszard Biernat i wiele innych.

Praktyk i pragmatyk w kwestii metodologi pracy z klientem. 

Prostota i skuteczność oraz nieszablonowe podejście to cechy jego podejścia.


Opinie

Ewa Jędruszek (Trenerka medyczna)

„Szkolenie ,,Stopa i staw skokowy” to było coś, czego bardzo brakowało mi w mojej pracy trenerskiej. To trudny temat, a jednak Adam potrafił przekazać wiedzę w bardzo przystępny i lekki sposób. Wiedza teoretyczna została poparta praktyką. Poznałam mnóstwo ćwiczeń, dzięki którym wiem, jak pracować z osobami, które mają problemy ze stopą i stawem skokowym. Bardzo wartościowe szkolenie, które szczerze polecam, nawet dla tych zaawansowanych”

Szymon Górowski (Student fizjoterapii)

„Cześć Adam!😁 Wielkie dzięki jeszcze raz za możliwość uczestniczenia 😁 Dla mnie jako dla początkującej osoby bardzo dużo nowej wiedzy – zarówno teoretycznej, jak i praktycznej. Podobała mi się cześć z malowaniem mięśni, fajny pomysł obrazujący i pobudzający do myślenia. Z czystym sumieniem mógłbym polecić osobom, które są zainteresowane tematem stopy i stawu skokowego”

Andrzej Panewczyński (Fizjoterapeuta)

„Chciałbym gorąco polecić szkolenie z zakresu bólu stopy i stawu skokowego, które prowadził Adam. Jestem trenerem i fizjoterapeutą, przez co uczestniczyłem w wielu szkoleniach, ale muszę powiedzieć, że to chyba było jedno z lepszych, w jakich brałem udział. Jestem bardzo zadowolony z tego, co wyniosłem z tego szkolenia i jestem pewien, że ta wiedza przyda mi się w mojej codziennej pracy. Ogólnie rzecz biorąc, to było wspaniałe szkolenie i polecam je każdemu trenerowi, który chce poszerzyć swoją wiedzę na temat bólu stopy i stawu skokowego.”


Jak zapisać się na kurs?

Zgłoś chęć udziału w szkoleniu w formularzu kontaktowym.

W formularzu zawrzyj takie informacje jak:

W mailu zwrotnym wyślę Ci dane do przelewu i resztę informacji dotyczących szkolenia. 

Jeśli nie jesteś pewien/na, że to szkolenie jest dla Ciebie lub chcesz poznać więcej szczegółów napisz do mnie 🙂

ZMIEŃ SWOJE ŻYCIE NA LEPSZE

Umów się na konsultację.

I sprawdź, w jaki sposób mogę Ci pomóc.

UMAWIAM SIĘ

SPRAWDŹ CO MÓWIĄ O MNIE INNI

 • Adam ma niesamowite podejście do klienta, potrafi znaleźć doskonały sposób komunikacji z każdym, wykonując swoją pracę z ogromnym profesjonalizmem, wiedzą; jak również wielkim zaangażowaniem i uśmiechem. Mnie osobiście bardzo pomógł w moim rozwoju, wpływając na poprawę komfortu życia, podchodząc indywidulanie i dokładnie słuchając moich potrzeb. Polecam z czysty sercem!

  Magda Sz.

 • Zawsze obawiałem się pracy z trenerami bo uważałem ich za osoby niekompetentne, potrafiące tylko zmuszać ludzi do ćwiczeń.
  Żona potajemnie umówiła mnie z Adamem i już na pierwszym spotkaniu zderzyłem się z rzeczywistością i zrozumiałem, że nie każdy trener jest taki jak wcześniej opisywałem. Zostałem potraktowany jak człowiek, a nie jakiś cel tortur. Dzięki jego pomocy zmieniłem podejście do treningu, pozbyłem się bólu kolan, który zawsze mi doskwierał i przy okazji mogłem oczyścić głowę po całym dniu harówy.

  Mirek K.

 • Ilekroć słyszałem o „treningu funkcjonalnym” to dostawałem szału. Zawsze trenowałem w sposób kulturystyczny i uważałem, że trening funkcjonalny jest dla leszczy… dopóki nie okazało się, że krótko mówiąc się popsułem. Po kilku latach takiego treningu moje plecy, barki i prawe kolano odmówiło posłuszeństwa. Zgłosiłem się do Adama po pomoc bo widziałem, że robił te dziwne wygibasy. Trochę się zdziwiłem jak męczące były te popierdółki. Doprowadziły mnie jednak do dawnej sprawności i uniknąłem operacji, które były mi wróżone przez lekarzy. Oprócz dużego profesjonalizmu i skutecznej pracy, Adam to po prostu fajny gość. Polecam i nie dajcie się zwieść tym łatwo wyglądającym ćwiczeniom 😛

  Daniel K.

 • Świetny trener! Adam Krygier młody chłopak ale z dużą wiedzą i umiejętnościami. Miałem z nim ok 30 treningów. Zgłosiłem się do niego ponieważ widziałem, jak sam trenował i widać było, że robi to z głową i holistycznie. Jego treningi dalekie były od stylu pakuję bicki i klatę.
  Adam zrobił profesjonalne testy i wywiad przed treningami. Określił braki mocy w różnych zakresach ruchu. Dostosował do mnie program i zrobił to rewelacyjnie. Skutki są bardziej niż zadowalające. Nadrobiłem braki techniczne , aktywowałem mięśnie, których nie używałem, zwiększyłem mobilność a co najważniejsze nie psuję się już na skutek błędów technicznych. Zwiększyłem bardzo swoją świadomość w zakresie treningu. Na marginesie nie jestem nowicjuszem całe, życie trenowałem a przez 10 lat nawet wyczynowo więc potrafię docenić profesjonalistę i pozytywne zmiany jakie zaszły w metodach treningowych , których namacalnym przykładem są rezultaty pracy z Adamem.

  Paweł W.

 • Treningi z Adamem pomagają mi wzmocnić mięśnie pleców, popracować nad postawą i prostym kręgosłupem. Już po kilku sesjach widziałem efekty, dzięki inywidualnemu podejściu oraz umiejętności znalezienia rozwiązania każdego problemu.
  Oceniam Adama jako dobrego trenera, ma zdrowe podejście, treningi mijają szybko i z dobrym humorem.

  Marcin Ł.

 • Polecam z czystym sumieniem.
  Adam skupia się przede wszystkim na aspektach zdrowotnych i tak było w moim przypadku. Miałam wcześniej do czynienia z trenerem, który kompletnie nie zauważył moich problemów i niestety sama ich nie dostrzegałam. Na szczęście trafiłam do Adama i jestem na dobrej drodze do zdrowia i kondycji.

  Karolina W.

 • Zgłosiłem się do Adama między innymi w celu wzmocnienia kolan, ponieważ doznałem kiedyś poważnej kontuzji. Po 3 miesiącach współpracy mięśnie są zdecydowanie silniejsze, a ja mogę robić więcej ćwiczeń bez bólu i obawy, że „kolano nie wytrzyma”.

  Łukasz P.

 • Bardzo profesjonalne i kompleksowe podejście. Po czterech latach walki z przepukliną kręgosłupa w końcu czuję poprawę i ulgę, a to wszystko już po dwóch spotkaniach. Nigdy nie sądziłam, że w tak szybko sposób ktoś będzie w stanie mi pomóc. Kontakt z Adamem jest na najwyższym poziomie. Bardzo polecam.

  Magdalena G.

 • Jestem masażystką i rehabilitantką. Moja praca związana jest z wysiłkiem fizycznym. Często zdarzało się, że odczuwałam ból kręgosłupa i pleców. Zdecydowałam się na zajęcia z Adamem. Po cyklicznych ćwiczeniach odczuwam zdecydowaną poprawę. Bóle ustąpiły i mogę pracować bez przeszkód. Polecam Adama jako skutecznego- profesjonalnego trenera.

  Kasia O.

 • Jestem byłym zawodnikiem windsurfingu po ciężkiej kontuzji nogi. Po wielu miesiącach ciężkiej pracy jak i mojej jak i Adama mogę z czystym sumieniem powiedzieć ze nigdy nie czułem się bardziej sprawny. Jeśli miałbym wymienić jedna najlepszą zaletę Adama to: wiedza która przekłada na prostą praktykę dzięki której nie ogranicza się do jednej dyscypliny sportowej, co w moim przypadku jest bardzo ważne i każdy kto prowadzi uniwersalny aktywny tryb zycia będzie bardzo zadowolony z tej współpracy.
  Bez zastanowienia serdecznie polecam!!!!!

  Szymon P.