Współpraca on-line

Współpraca on-line

Współpraca on-line

Współpraca on-line

Cena: 500 zł/ msc

Miejsce: dowolne na świecie


Co to jest?

To forma współpracy całkowicie on-line.

Obejmuję ona plan treningowy, nagrania ćwiczeń oraz wszelkie potrzebne materiały do zrealizowania ustalonego celu.


Jak to wygląda?

1. Uzupełniasz ankietę

Aby rozpocząć współpracę w formie online, należy uzupełnić ankietę, która dotyczy Twojego celu oraz innych rzeczy takich jak informacje o twoim poziomie sprawności czy stylu życia.

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSer_Yp0CXIBTJ3aIQ5_ueerKwTs8S_Ob5kOki2fgiMdVlHJTg/viewform?usp=sf_link

2. Dokonaj płatności

Dokonanie przez Ciebie płatności da mi informacje, że przechodzimy do działania. 

Możesz wykonać przelew na telefon lub klasyczny przelew bankowy na poniższe dane.

Adam Krygier

Tel: 660 488 747

Numer konta: 12 1020 5170 0000 1002 0158 7757

Tytuł: Współpraca on-line [ Twoję imię i nazwisko ]

3. Analiza ankiety 

W ciągu 7 dni (zazwyczaj jest to szybciej) od otrzymania ankiety i przelewu dokonuję jej analizy. Po tym czasie kontaktuję się z tobą, by doprecyzować odpowiedzi, tak bym dobrze zrozumiał Twoje potrzeby.

4. Rozmowa

Podczas tej rozmowy doprecyzowujemy wszystkie szczegóły i plan działania. 

5. Realizacja 

Kiedy już mamy wszystko ustalone, zabieram się do dalszej pracy. 

Tworzę dla ciebie plan treningowy wraz z nagraniami z omówioną techniką ćwiczeń oraz materiałami potrzebnymi do osiągnięcia założeń.

6. Sprawdzamy oraz modyfikujemy 

Zdarza się tak, że plan lub założenia treningowe są dobre… ale nie idealnie dopasowane do Ciebie. Dlatego w trakcie dokonujemy modyfikacji, tak byś był/a z nich zadowolona.

7. Progres

Z czasem może okazać się, że dotyczasowe ustalenia zostały zrealizowane lub uległy zmianie. Wtedy po wspólnych ustaleniach realizujemy ponownie nowy plan działania.


FAQ

1. Czy mamy stały kontakt?

Jak najbardziej! Możesz odzywać się do mnie z pytaniami lub wątpliwościami. Nie jest do dodatkowo płatne.

2. Czy taka współpraca ma sens, jeśli nigdy nie trenowałem/am?

Niekoniecznie – w takim przypadku lepiej sprawdzi się stacjonarna forma współpracy lub hybrydowa.

3. Czy muszę trenować na siłowni?

Nie, wszystko zależy od tego, jaki chcesz zrealizować plan i jakie masz możliwości w kontekście powierzchni i sprzętu domowego (do ćwiczeń).

4. Czy współpraca on-line to też treningi on-line?

Nie, współpraca polega na dostarczeniu potrzebnego Ci planu oraz wszystkich materiałów potrzebnych do realizacji celu. Nie obejmuję jednak treningu indywidualnego w formie on-line.

5. Czy możliwy jest zwrot pieniędzy, jeśli mi się nie spodoba?

Oczywiście, jeśli na etapie planowania i realizacji dojdziesz do wniosku, że nie jest to dla Ciebie, zwrócę środki na Twoje konto. Jednak jeśli jesteś już w trakcie korzystania z planu i dostarczyłem Ci wszystkie materiały oraz akceptowałeś/aś je, nie ma możliwości zwrotu środków.

Masz więcej pytań?

Napisz do mnie poprzez formularz kontaktowy

ZMIEŃ SWOJE ŻYCIE NA LEPSZE

Umów się na konsultację.

I sprawdź, w jaki sposób mogę Ci pomóc.

UMAWIAM SIĘ

SPRAWDŹ CO MÓWIĄ O MNIE INNI

 • Adam ma niesamowite podejście do klienta, potrafi znaleźć doskonały sposób komunikacji z każdym, wykonując swoją pracę z ogromnym profesjonalizmem, wiedzą; jak również wielkim zaangażowaniem i uśmiechem. Mnie osobiście bardzo pomógł w moim rozwoju, wpływając na poprawę komfortu życia, podchodząc indywidulanie i dokładnie słuchając moich potrzeb. Polecam z czysty sercem!

  Magda Sz.

 • Zawsze obawiałem się pracy z trenerami bo uważałem ich za osoby niekompetentne, potrafiące tylko zmuszać ludzi do ćwiczeń.
  Żona potajemnie umówiła mnie z Adamem i już na pierwszym spotkaniu zderzyłem się z rzeczywistością i zrozumiałem, że nie każdy trener jest taki jak wcześniej opisywałem. Zostałem potraktowany jak człowiek, a nie jakiś cel tortur. Dzięki jego pomocy zmieniłem podejście do treningu, pozbyłem się bólu kolan, który zawsze mi doskwierał i przy okazji mogłem oczyścić głowę po całym dniu harówy.

  Mirek K.

 • Ilekroć słyszałem o „treningu funkcjonalnym” to dostawałem szału. Zawsze trenowałem w sposób kulturystyczny i uważałem, że trening funkcjonalny jest dla leszczy… dopóki nie okazało się, że krótko mówiąc się popsułem. Po kilku latach takiego treningu moje plecy, barki i prawe kolano odmówiło posłuszeństwa. Zgłosiłem się do Adama po pomoc bo widziałem, że robił te dziwne wygibasy. Trochę się zdziwiłem jak męczące były te popierdółki. Doprowadziły mnie jednak do dawnej sprawności i uniknąłem operacji, które były mi wróżone przez lekarzy. Oprócz dużego profesjonalizmu i skutecznej pracy, Adam to po prostu fajny gość. Polecam i nie dajcie się zwieść tym łatwo wyglądającym ćwiczeniom 😛

  Daniel K.

 • Świetny trener! Adam Krygier młody chłopak ale z dużą wiedzą i umiejętnościami. Miałem z nim ok 30 treningów. Zgłosiłem się do niego ponieważ widziałem, jak sam trenował i widać było, że robi to z głową i holistycznie. Jego treningi dalekie były od stylu pakuję bicki i klatę.
  Adam zrobił profesjonalne testy i wywiad przed treningami. Określił braki mocy w różnych zakresach ruchu. Dostosował do mnie program i zrobił to rewelacyjnie. Skutki są bardziej niż zadowalające. Nadrobiłem braki techniczne , aktywowałem mięśnie, których nie używałem, zwiększyłem mobilność a co najważniejsze nie psuję się już na skutek błędów technicznych. Zwiększyłem bardzo swoją świadomość w zakresie treningu. Na marginesie nie jestem nowicjuszem całe, życie trenowałem a przez 10 lat nawet wyczynowo więc potrafię docenić profesjonalistę i pozytywne zmiany jakie zaszły w metodach treningowych , których namacalnym przykładem są rezultaty pracy z Adamem.

  Paweł W.

 • Treningi z Adamem pomagają mi wzmocnić mięśnie pleców, popracować nad postawą i prostym kręgosłupem. Już po kilku sesjach widziałem efekty, dzięki inywidualnemu podejściu oraz umiejętności znalezienia rozwiązania każdego problemu.
  Oceniam Adama jako dobrego trenera, ma zdrowe podejście, treningi mijają szybko i z dobrym humorem.

  Marcin Ł.

 • Polecam z czystym sumieniem.
  Adam skupia się przede wszystkim na aspektach zdrowotnych i tak było w moim przypadku. Miałam wcześniej do czynienia z trenerem, który kompletnie nie zauważył moich problemów i niestety sama ich nie dostrzegałam. Na szczęście trafiłam do Adama i jestem na dobrej drodze do zdrowia i kondycji.

  Karolina W.

 • Zgłosiłem się do Adama między innymi w celu wzmocnienia kolan, ponieważ doznałem kiedyś poważnej kontuzji. Po 3 miesiącach współpracy mięśnie są zdecydowanie silniejsze, a ja mogę robić więcej ćwiczeń bez bólu i obawy, że „kolano nie wytrzyma”.

  Łukasz P.

 • Bardzo profesjonalne i kompleksowe podejście. Po czterech latach walki z przepukliną kręgosłupa w końcu czuję poprawę i ulgę, a to wszystko już po dwóch spotkaniach. Nigdy nie sądziłam, że w tak szybko sposób ktoś będzie w stanie mi pomóc. Kontakt z Adamem jest na najwyższym poziomie. Bardzo polecam.

  Magdalena G.

 • Jestem masażystką i rehabilitantką. Moja praca związana jest z wysiłkiem fizycznym. Często zdarzało się, że odczuwałam ból kręgosłupa i pleców. Zdecydowałam się na zajęcia z Adamem. Po cyklicznych ćwiczeniach odczuwam zdecydowaną poprawę. Bóle ustąpiły i mogę pracować bez przeszkód. Polecam Adama jako skutecznego- profesjonalnego trenera.

  Kasia O.

 • Jestem byłym zawodnikiem windsurfingu po ciężkiej kontuzji nogi. Po wielu miesiącach ciężkiej pracy jak i mojej jak i Adama mogę z czystym sumieniem powiedzieć ze nigdy nie czułem się bardziej sprawny. Jeśli miałbym wymienić jedna najlepszą zaletę Adama to: wiedza która przekłada na prostą praktykę dzięki której nie ogranicza się do jednej dyscypliny sportowej, co w moim przypadku jest bardzo ważne i każdy kto prowadzi uniwersalny aktywny tryb zycia będzie bardzo zadowolony z tej współpracy.
  Bez zastanowienia serdecznie polecam!!!!!

  Szymon P.