BLOG

4 lata z bólem pleców

Cześć!  Chciałbym opowiedzieć Ci pewną historię mojej klientki. Prawdopodobnie nie...

Wstań z tyłka

Siedzący tryb życia Z pewnością siedzący tryb życia należy do...

Siedzący tryb życia

Siedzenie jest nieodłącznym elementem naszego życia.  Początkowo miało nam służyć...

ZMIEŃ SWOJE ŻYCIE NA LEPSZE

Umów się na konsultację.

I sprawdź, w jaki sposób mogę Ci pomóc.

SPRAWDŹ CO MÓWIĄ O MNIE INNI​
Wioleta Szewczyk
28/02/2023
Polecam treningi z Adamem! W trakcie wykonywanych ćwiczeń Adam zwraca uwagę na technikę wykonywanych ćwiczeń i od razu wyjaśnia, co ewentualnie należałoby poprawić. Jest zaangażowany i profesjonalny. Treningi mijają w naprawdę miłej atmosferze. Aż chce się przychodzić częściej 😊
Artur Czynczyk
01/02/2023
Świetny trener i doskonała koncepcja. Adam pomógł mi wrócić do pełnej aktywności po kontuzji, to wszystko bardzo efektywnie i w doskonałej atmosferze. Polecam!
Justyna Kwietniewska
15/12/2022
Adam dosłownie postawił mnie na nogi! Od dłuższego czasu doskwierał mi ból kręgosłupa. Wizyty u lekarzy i rehabilitantów nie pomagały. Po dwóch miesiącach ćwiczeń z Adamem ból ustąpił, poczułam się jak nowonarodzona. Wróciły chęci do ćwiczeń i wszelkiej aktywności fizycznej. Adam nie tylko ma ogromną wiedzę na temat fizjoterapii ale również tworzy plan treningowy, który można wykonywać samodzielnie między spotkaniami. Wspaniala osobowość, kopalnia wiedzy, indywidualne podejście, charyzma, pełen profesjonalizm. Serdecznie polecam!
Filip Kościkiewicz
15/12/2022
Niedawno rozpoczęłam współpracę z Adamem, aby pomóc mi uporać się z przewlekłym bólem pleców. Adam, bardzo uważnie przyglądał się moim potrzebom i starannie opracował plan treningowy, który koncentruje się na treningu siłowym + mobility, ukierunkowanym w szczególności na mój ból pleców. Już po pierwszych kilku wizytach zauważyłem znaczną poprawę, ból zniknął, mam dużo więcej siły i elastyczności. Gorąco polecam tego trenera osobistego każdemu, kto boryka się z bólem pleców. Jest on prawdziwym profesjonalistą.
Cezary Lutomierski
01/12/2022
Zdecydowanie polecam pracę z Adamem! Miły ton głosu, wiedza oraz zaangażowanie. Również polecam salkę, w której jest wszystko co potrzebne. Pozdrawiam!
Stanisław Pierow
26/11/2022
Super- power guy 💪
_ Cymxik _
26/11/2022
Po zerwaniu ACL szukałam pomocy w różnych miejscach. Adam okazał się być pierwszym trenerem który wie co robi. Miła i luźna atmosfera ale bez lenistwa. Efekty były widoczne z tygodnia na tydzień co dodatkowo motywowało do dalszej pracy. Z czystym sumieniem mogę polecić !
Michał Mroziewicz
17/08/2022
Adam jest profesjonalistą w każdym calu. Podczas konsultacji precyzyjnie określił przyczynę bólu oraz dobrał ćwiczenia w taki sposób, że już po pierwszej sesji poczułem znaczną poprawę a po kilku treningach ból pleców ustąpił całkowicie. Szczerze polecam!
Agnieszka Aga
07/07/2022
Szukałam trenera, z którym wróciłabym do formy po drugim porodzie. Ćwiczę z Adamem już kilka miesięcy i jestem bardzo zadowolona! Ćwiczenia są bardzo dobrze dobrane, precyzyjne, pracuje każdy mięsień. Nie ma miejsca na ruchy, które szkodzą (np dodatkowo obciążają mięśnie mdm) albo nie mają sensu! Poza tym oprócz ćwiczenia bicków można pogadać z Adamem na luzie podczas treningu! Bardzo polecam!
Agnieszka Sicińska
03/07/2022
Znakomity trener. Moja praca wyjątkowo bardzo obciąża kręgosłup. Odkąd regularnie ćwiczę z Adamem nawet po ciężkim dniu nie mam żadnych problemów. Dopilnowuje prawidłowości wykonywania ćwiczeń. Punktualny i elastyczny Bardzo polecam.
CHCESZ DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ?​

Zajrzyj na moje social media